Pvp Server Tanıtımı,Pvp Server,pvp serverler
Sizleri Neler Bekliyor ?
-Foruma Üye Olarak Yeni Arkadaşlıklar Edineceksiniz.
-İnternette Zaman Geçirecek Bir Alanınız Olucak Ve Eğleneceksiniz.
-PvP Server Tutkunuysanız Pvp Serverlerde Yenilikleri Takip Ediceksiniz.
-Yeni Açılan Serverleri Anında Bulacaksınız .
-Gmlik Adaylığı Koyacaksınız.Serverinizi Tanıtacaksınız.
-Pvp Serverler Hakkında Herşey Bu Forumda Olucak.
Bunlardan Yararlanmak İçin Sizden Tek İsteyimiz Üye Olmanız Yada Giriş Yapmanız.
Doc-ko beklenen an geldi myko-db /item Çok zor / level orta 19.00 da bÜyÜk aÇiliŞ!!! Yeee
Pvp Server Tanıtımı,Pvp Server,pvp serverler
Sizleri Neler Bekliyor ?
-Foruma Üye Olarak Yeni Arkadaşlıklar Edineceksiniz.
-İnternette Zaman Geçirecek Bir Alanınız Olucak Ve Eğleneceksiniz.
-PvP Server Tutkunuysanız Pvp Serverlerde Yenilikleri Takip Ediceksiniz.
-Yeni Açılan Serverleri Anında Bulacaksınız .
-Gmlik Adaylığı Koyacaksınız.Serverinizi Tanıtacaksınız.
-Pvp Serverler Hakkında Herşey Bu Forumda Olucak.
Bunlardan Yararlanmak İçin Sizden Tek İsteyimiz Üye Olmanız Yada Giriş Yapmanız.
Doc-ko beklenen an geldi myko-db /item Çok zor / level orta 19.00 da bÜyÜk aÇiliŞ!!! Yeee
Pvp Server Tanıtımı,Pvp Server,pvp serverler
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


PvP Server Tanıtımı,Pvp Server,Pvp Server Hakkında Herşey,Online Oyunlar
 
AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

 

 Doc-ko beklenen an geldi myko-db /item Çok zor / level orta 19.00 da bÜyÜk aÇiliŞ!!!

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
qwertdodo
Traninknight
Traninknight
qwertdodo


Leader Point: : 263200
National Point : 1
Mesaj Sayısı : 13
Ruh Hali : 1

Doc-ko beklenen an geldi myko-db /item Çok zor / level orta 19.00 da bÜyÜk aÇiliŞ!!! Empty
MesajKonu: Doc-ko beklenen an geldi myko-db /item Çok zor / level orta 19.00 da bÜyÜk aÇiliŞ!!!   Doc-ko beklenen an geldi myko-db /item Çok zor / level orta 19.00 da bÜyÜk aÇiliŞ!!! Icon_minitimeCuma Mayıs 07, 2010 3:20 pm

DOC-KO
CUMA GÜNÜ SAAT 19.00 DA ONLINE!!!!
Merhabalar seri r nin fix olduğu, kesinlikle dupe nin olmadığı,hiçbir eventın veya editin olmadığı,exp in aşırı zor değil fakat ıtemın çok zor olduğu müthiş bir MyKo Db ile karşınızdayız.


Serverımızın özellikleri;
* CHARLAR BASLANGIC ITEMLARI ILE BASLAR ÇÜNKÜ SERVERIMIZDA BUS DROPU AZ , ITEM DROPU ÇOK AZ , VE UPGRADE ORANLARI DÜŞÜKTÜR. DOLAYSIYLA BASLANGIC ITEMI KOYMASAYDIK LEVEL KASMAKTA SIKINTI ÇEKİLECEKTİ. VE AYNI ZAMANDA CZ DE HERKES BİRBİRİNE TEK ATICAKTI..
* ORJİNAL(LİSANSLI) SOACS V27 KULLANIYORUZ
* OTO GRADE1 DİR
* OTO ÜYELİK
* TÜM CLASSLAR EŞİTTİR HEPSİ İŞ GÖRÜR
* TÜM SKİLLER SORUNSUZ ÇALIŞIR
* SAVAŞLAR SORUNSUZDUR
* SEMBOLLER SORUNSUZDUR
* KRALLIK AKTİFTİR
* MASTER AÇMA ITEMLARI BANKADADIR!
* TÜM POTLAR SINIRSIZDIR
* HİÇ BİR ŞEKİLDE DUPE YAPILAMAZ
* YAN CHAR AÇIMI KAPALIDIR!
* SERI R KESİNLİKLE FİX'TİR
* HİÇ BİR HİLE PROGRAMI İLE OYUNA GİRİLMEZ
* 70 LEVEL SINIRDIR
* TÜM SCROLLAR MORADONDAN DÜŞER
* SERVERDA PARAYI SADECE DARK MARE (GB) BEAST (BUS) BLOOD SEEKER(BUS) YOLLARIYLA KASABİLİRSİNİZ.
* SERVERDA BIR SURE SAVAS OLMAYACAKTIR. DAHA SONRA GÜNDE 1 KEZ SAVAS YAPILACAKTIR
* MAGELER İÇİN EXP KASMA SLOTLARI HARPY/RAVEN HARPY
* DIGER CLASS LAR İÇİNSE APOSTLE/CW/FALCON DUR.
* GM ALIMI YOKTUR!!!!!

UPGRADE ORANLARI
+4 E KADAR %100
+5 %60
+6 %35
+7 %15
+8 %5
+9 %1
+10 %1

Başlangıç itemları;
// Rogue (101 NP + 1 m)
(+7) Rogue Plate Set(DEX)
(+7) Takı Set(DEX)
(+Cool Sword Breaker
(+Cool Rapt Bow

//Warrior(101 NP + 1 m)
(+7) Warrior Plate Set(STR)
(+7) Takı Set(STR)
(+Cool Flamberge
(+Cool Trident
(+Cool Maul

// Priest(101 NP + 1 m)
(+7) Priest Plate Set(HP)
(+7) Takı Set(HP)
(+Cool Scimitar
(+Cool Large Kite Shield

// Mage(101 NP + 1 m)
(+7) Mage Plate Set(HP)
(+7) Takı Set(HP)
(+Cool Wizard Staff (LR+FR+GL)

ÖNEMLİ OYUN İÇİ DROP BİLGİLERİ
* rogue sheller dark Stone ,apos
* warior sheller cw, falcon
* mage complete harpy,raven harpy
* priest shell tb,tc
* glave,durandal,md mins(cz stegedon spotu)
* shard,raptor ,ii titan(eslant troll sol taraf)
* gold bar dark mare,dread mare
* woe,ge,le riote
* bus beast ve blood seeker(cz)
* scroollar snatcher ve carrion crawlerdan çıkar
DETAYLI BİLGİYİ BENDEN TEMİN EDEBİLİRSİNİZ..
OYUN İÇİ VE SERVER HAKKINDAKİ SORULARINIZ İÇİN VE DROP LİST İÇİN İLETİŞİM;
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] (ADMIN)
ÖNEMLİ NOT: serverda hiçbir şekilde item satışı ve edit yoktur. Sadece;
ırk değişimi 10 TL
class değişimi 10TL
nick değişimi 10TL
200 tp scrool +respawn scrool 10TL


IP:80.93.221.50
KOPANEL:80.93.221.50


En son qwertdodo tarafından Cuma Mayıs 07, 2010 6:14 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
qwertdodo
Traninknight
Traninknight
qwertdodo


Leader Point: : 263200
National Point : 1
Mesaj Sayısı : 13
Ruh Hali : 1

Doc-ko beklenen an geldi myko-db /item Çok zor / level orta 19.00 da bÜyÜk aÇiliŞ!!! Empty
MesajKonu: Geri: Doc-ko beklenen an geldi myko-db /item Çok zor / level orta 19.00 da bÜyÜk aÇiliŞ!!!   Doc-ko beklenen an geldi myko-db /item Çok zor / level orta 19.00 da bÜyÜk aÇiliŞ!!! Icon_minitimeCuma Mayıs 07, 2010 4:07 pm

Konu GünceL
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
qwertdodo
Traninknight
Traninknight
qwertdodo


Leader Point: : 263200
National Point : 1
Mesaj Sayısı : 13
Ruh Hali : 1

Doc-ko beklenen an geldi myko-db /item Çok zor / level orta 19.00 da bÜyÜk aÇiliŞ!!! Empty
MesajKonu: Geri: Doc-ko beklenen an geldi myko-db /item Çok zor / level orta 19.00 da bÜyÜk aÇiliŞ!!!   Doc-ko beklenen an geldi myko-db /item Çok zor / level orta 19.00 da bÜyÜk aÇiliŞ!!! Icon_minitimeCuma Mayıs 07, 2010 4:12 pm

konuyu okuyan arkadaşlar uplarsa sevinirim...
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
qwertdodo
Traninknight
Traninknight
qwertdodo


Leader Point: : 263200
National Point : 1
Mesaj Sayısı : 13
Ruh Hali : 1

Doc-ko beklenen an geldi myko-db /item Çok zor / level orta 19.00 da bÜyÜk aÇiliŞ!!! Empty
MesajKonu: Geri: Doc-ko beklenen an geldi myko-db /item Çok zor / level orta 19.00 da bÜyÜk aÇiliŞ!!!   Doc-ko beklenen an geldi myko-db /item Çok zor / level orta 19.00 da bÜyÜk aÇiliŞ!!! Icon_minitimeCuma Mayıs 07, 2010 4:17 pm

konu güncel...
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
qwertdodo
Traninknight
Traninknight
qwertdodo


Leader Point: : 263200
National Point : 1
Mesaj Sayısı : 13
Ruh Hali : 1

Doc-ko beklenen an geldi myko-db /item Çok zor / level orta 19.00 da bÜyÜk aÇiliŞ!!! Empty
MesajKonu: Geri: Doc-ko beklenen an geldi myko-db /item Çok zor / level orta 19.00 da bÜyÜk aÇiliŞ!!!   Doc-ko beklenen an geldi myko-db /item Çok zor / level orta 19.00 da bÜyÜk aÇiliŞ!!! Icon_minitimeCuma Mayıs 07, 2010 4:23 pm

konu güncel...
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
qwertdodo
Traninknight
Traninknight
qwertdodo


Leader Point: : 263200
National Point : 1
Mesaj Sayısı : 13
Ruh Hali : 1

Doc-ko beklenen an geldi myko-db /item Çok zor / level orta 19.00 da bÜyÜk aÇiliŞ!!! Empty
MesajKonu: Geri: Doc-ko beklenen an geldi myko-db /item Çok zor / level orta 19.00 da bÜyÜk aÇiliŞ!!!   Doc-ko beklenen an geldi myko-db /item Çok zor / level orta 19.00 da bÜyÜk aÇiliŞ!!! Icon_minitimeCuma Mayıs 07, 2010 4:28 pm

konu güncel...
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
qwertdodo
Traninknight
Traninknight
qwertdodo


Leader Point: : 263200
National Point : 1
Mesaj Sayısı : 13
Ruh Hali : 1

Doc-ko beklenen an geldi myko-db /item Çok zor / level orta 19.00 da bÜyÜk aÇiliŞ!!! Empty
MesajKonu: Geri: Doc-ko beklenen an geldi myko-db /item Çok zor / level orta 19.00 da bÜyÜk aÇiliŞ!!!   Doc-ko beklenen an geldi myko-db /item Çok zor / level orta 19.00 da bÜyÜk aÇiliŞ!!! Icon_minitimeCuma Mayıs 07, 2010 4:33 pm

konu güncel..
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
qwertdodo
Traninknight
Traninknight
qwertdodo


Leader Point: : 263200
National Point : 1
Mesaj Sayısı : 13
Ruh Hali : 1

Doc-ko beklenen an geldi myko-db /item Çok zor / level orta 19.00 da bÜyÜk aÇiliŞ!!! Empty
MesajKonu: Geri: Doc-ko beklenen an geldi myko-db /item Çok zor / level orta 19.00 da bÜyÜk aÇiliŞ!!!   Doc-ko beklenen an geldi myko-db /item Çok zor / level orta 19.00 da bÜyÜk aÇiliŞ!!! Icon_minitimeCuma Mayıs 07, 2010 4:36 pm

konu günceldir.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
qwertdodo
Traninknight
Traninknight
qwertdodo


Leader Point: : 263200
National Point : 1
Mesaj Sayısı : 13
Ruh Hali : 1

Doc-ko beklenen an geldi myko-db /item Çok zor / level orta 19.00 da bÜyÜk aÇiliŞ!!! Empty
MesajKonu: Geri: Doc-ko beklenen an geldi myko-db /item Çok zor / level orta 19.00 da bÜyÜk aÇiliŞ!!!   Doc-ko beklenen an geldi myko-db /item Çok zor / level orta 19.00 da bÜyÜk aÇiliŞ!!! Icon_minitimeCuma Mayıs 07, 2010 4:44 pm

konu güncel!!
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
qwertdodo
Traninknight
Traninknight
qwertdodo


Leader Point: : 263200
National Point : 1
Mesaj Sayısı : 13
Ruh Hali : 1

Doc-ko beklenen an geldi myko-db /item Çok zor / level orta 19.00 da bÜyÜk aÇiliŞ!!! Empty
MesajKonu: Geri: Doc-ko beklenen an geldi myko-db /item Çok zor / level orta 19.00 da bÜyÜk aÇiliŞ!!!   Doc-ko beklenen an geldi myko-db /item Çok zor / level orta 19.00 da bÜyÜk aÇiliŞ!!! Icon_minitimeCuma Mayıs 07, 2010 4:49 pm

konu güncel...
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
qwertdodo
Traninknight
Traninknight
qwertdodo


Leader Point: : 263200
National Point : 1
Mesaj Sayısı : 13
Ruh Hali : 1

Doc-ko beklenen an geldi myko-db /item Çok zor / level orta 19.00 da bÜyÜk aÇiliŞ!!! Empty
MesajKonu: Geri: Doc-ko beklenen an geldi myko-db /item Çok zor / level orta 19.00 da bÜyÜk aÇiliŞ!!!   Doc-ko beklenen an geldi myko-db /item Çok zor / level orta 19.00 da bÜyÜk aÇiliŞ!!! Icon_minitimeCuma Mayıs 07, 2010 5:00 pm

konu güncel...
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
qwertdodo
Traninknight
Traninknight
qwertdodo


Leader Point: : 263200
National Point : 1
Mesaj Sayısı : 13
Ruh Hali : 1

Doc-ko beklenen an geldi myko-db /item Çok zor / level orta 19.00 da bÜyÜk aÇiliŞ!!! Empty
MesajKonu: Geri: Doc-ko beklenen an geldi myko-db /item Çok zor / level orta 19.00 da bÜyÜk aÇiliŞ!!!   Doc-ko beklenen an geldi myko-db /item Çok zor / level orta 19.00 da bÜyÜk aÇiliŞ!!! Icon_minitimeCuma Mayıs 07, 2010 5:35 pm

Konu Güncel!
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
qwertdodo
Traninknight
Traninknight
qwertdodo


Leader Point: : 263200
National Point : 1
Mesaj Sayısı : 13
Ruh Hali : 1

Doc-ko beklenen an geldi myko-db /item Çok zor / level orta 19.00 da bÜyÜk aÇiliŞ!!! Empty
MesajKonu: Geri: Doc-ko beklenen an geldi myko-db /item Çok zor / level orta 19.00 da bÜyÜk aÇiliŞ!!!   Doc-ko beklenen an geldi myko-db /item Çok zor / level orta 19.00 da bÜyÜk aÇiliŞ!!! Icon_minitimeCuma Mayıs 07, 2010 7:05 pm

Konu Güncel Server Açık
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 
Doc-ko beklenen an geldi myko-db /item Çok zor / level orta 19.00 da bÜyÜk aÇiliŞ!!!
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İşte Beklenen Server Geldi Eşit Sw İtemLer Bankada NpLer 0 Panelden Bakabilirsiniz
» TigerNetWorK Büyük AÇıLıŞ Dün 22.50'da oldu Doyumsuz Oyun Zevki ve Daha Fazlası İçeride
» TR GAME WORLD Exp OrTa İTem Orta || X-Shield || Yeni Server || Yepyeni Bir Heyecan ..
» Adonis Empire® Türkiyenin En büyük Myko Serveri ..! ~ ▌5 Ağustos Saat 14:00 ▌
» KOŞ Rague Exp Orta İtem Orta Server İçeri

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Pvp Server Tanıtımı,Pvp Server,pvp serverler :: Private Serverlar :: Server Tanıtımı-
Buraya geçin: